15011.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Filchner, Wilhelm: Kínából Indiába. A Huang-hótól az Indusig. Bp., [1943], Athenaeum. Kicsit kopott félvászon kötésben, egyébként jó állapotban.