15012.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Bánhidi Antal: A Gerle 13 útja. Utinapló. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopottas gerinccel. Jó állapotban.