15076.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 200 HUF
5,95 EUR, 6,47 USD
Dr. Biró Zoltán: Amerika. Magyarok a modern csodák világában. Hegedüs Loránt előszavával. Bp., 1929, Novek R. és Társa. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.