15077.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Attilio Gatti: Musungu. Fordította Déry Tibor. A világ körül Bp., é.n., Dante. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Jó állapotban.