16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD
Fejér György: Codex diplomaticus Hungariae ecclesiasticus ac civilis. I-II. kötet. Buda, 1829. Typ. Typogr. Regiae Universitatis Ungaricae. Korabeli címkézett gerincű aranyozott feliratú fűzött papírkötésben, kopott, foltos borítóval, néhány helyen bejelülésekkel, aláhúzásokkal.