2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Balogh Albin: Magyarország története. A gimnázium, reálgimnázium, és reáliskola III. osztálya számára. Bp., 1926, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált papírkötés, kopottas, kissé sérült gerinccel.