15486.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
3 400 HUF
9,19 EUR, 10,00 USD
Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval.