15487.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Horváth Ilona: Szakácskönyv. Háztartási tanácsadó. Bp., 1956, MNDSZ. II. bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, megviselt állapotban, kopott borítóval, foltos, bejegyzésekkel.