Gárdonyi Géza: Pöhölyék és másefféle falusi történetek. Harmadik kiadás. Budapest, é.n., Singer és Wolfner, 158 p. Kiadói illusztrált egészvászon kötés, Wolfner-kötésben, kopottas borítóval.