Gárdonyi Géza: Mindentudó Gergely bácsi első könyve. Filléres könyvtár. Szerk.: Pósa Lajos. Bp., 1906, Singer és Wolfner. 2. kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.