Bücher: Andere Sprachen

Zahl der Lose: 14

Ottokar Maria Schlechta von Wssehrd: Der Fruchtgarten von Saadi. Aus dem Persischen auszugsweise übertragen. Wien, 1852, K.K. Hof- und Staatsdruckerei, 1 t.(címkép)+233+1p.+9 t.(fejezet eleji illusztrációkkal.) Első kiadás. Korabeli fűzött papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven, / Paperbinding, with worn cover, with damaged spine, with spotty pages, in German language.
15757.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kolligátum: 2 munka egybekötve.  Dr. Jacob Frint: Geistliche Uebungen für die Char-boche. Wien-Triest, 1817, Geistinger, 176 p. Első kiadás. Német nyelven. Joseph Wagner: Betrachtungen über das Leiden unseres göttlichen Erlösers auf jeden Tag der Faste. Wien, 1802, Johann Thomas Edlen von Trattnern, 256 p. Német nyelven.  Korabeli kissé kopottas félbőr-kötés./ Two work in one book. Half-leather-binding, in German language.
15758.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
3 db kínai-orosz szótár. Kiadói egészvászon kötésben, kötetenként változó állapotban / 3 Chinese-Russian dictionaries, linen binding
15759.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Hahn, Michael: Lehrbuch der klassischen tibetischen Schriftsprache. Bonn, 1974, szerzői. Fénymásolt példány, papírkötésben, jó állapotban.
15760.

Rufpreis:
800 HUF
Der Brock-Haus von A-Z. Weltbild. Leipzig-Mannheim, 2000, F.A. Brockhaus. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15761.

Rufpreis:
1 000 HUF
Armando Fefe: Storia de meo patacca. Roma, 1967, Editrice Policromografica, Roma. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült állapotban, kijáró címlappal, kissé sérült kötéssel, gyerekfirkával, színes egészoldalas illusztrációkkal.
15762.

Rufpreis:
2 000 HUF
15763.

Rufpreis:
1 200 HUF
15764.

Rufpreis:
3 000 HUF
15765.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
15766.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
The new american Webster handy college dictionary. 1981. Paperback, little damaged condition.
15767.

Rufpreis:
800 HUF
M. de Florian: Guillaume Tell ou Le Suisse Libre. Lipcse, 1873, Ernst Fleischer. Átkötött félvászon kötés, az elülső előzéklap kijár.
15768.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: