2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Armando Fefe: Storia de meo patacca. Roma, 1967, Editrice Policromografica, Roma. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült állapotban, kijáró címlappal, kissé sérült kötéssel, gyerekfirkával, színes egészoldalas illusztrációkkal.