15132.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Weiß, Jürg: Klippen und Klüfte. Zürich - Leipzig, 1942, Orelli Füssli Verlag. Benedek István (1915-1996) ex librisével. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.