15131.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,24 EUR, 4,57 USD
Maduschka, Leo: Junger Mensch im Gebirg. München, 1936, Gesellschaft Alpiner Bücherfreunde. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.