2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Dr. Marx Ignác: A katolikus egyház története. FordÃtotta Bilkei Ferenc. Székesfehérvár, 1932, Debreczenyi István Könyvnyomdája. Kiadói kissé sérült, kopottas egészvászon kötés. A könyvben jegyzetekkel, aláhúzásokkal. Az elÅ‘zéklapon ceruzás névbejegyzéssel.