1 400 HUF
3,78 EUR, 4,12 USD
Dr. Almásy József (szerk.): Katolikus írók Uj Magyar Kalauza. Budapest, é.n., Ardói Irodalmi és Könyvkiadó Vállalat, 531 p. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel.