Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Quintus Horatius Flaccus: Scholiis, Commentarii instar Illustratus a Ioanne Bond. Odarum seu carminum, Epodon, Sermonum sive satyrarum, Epistolarum, De arte poetica. Amstelodami, 1670, Johannes Janssonius Waesberge, 284 p. Korabeli pergamenkötésben, kissé viseltes, kopottas, foltos, sérült borítóval, a vége hiányos, az utolsó lap hiányzik (285 p.), a hátsó kötéstábla belsején ex libris bejegyzéssel, rézmetszetes címlappal, latin nyelven, Dr. Tóth Béla ex libris-szeivel. (Menyhárt József (1901-1976)) / Contemporary parchment-binding, the cover in poor condition, worn, spotty and damaged cover, the last page is missing, with copper-engraving front page, with ex libris writings on the inside of the back cover, with ex libris, in Latin language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor