Tétel

Rufpreis:

4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD

Beschreibung:

Jean-Baptiste Rousseau: [Lettres de Rousseau sur differens sujets. Tome I. Seconde Part. Geneve, 1749, Barrillot&Fils,] 360 p.Korabeli aranyozott, bordázott gerincű egészbőr-kötésben, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, hiányzó címoldallal, francia nyelven, Tóth Béla ex libris-szével. / Jean-Baptiste Rousseau: [Lettres de Rousseau sur differens sujets. Tome I. Seconde Part. Geneve, 1749, Barrillot&Fils,] 360 p. Contemporary leather-binding, with a little bit damaged cover, with worn cover, the front page is missing, with ex libris, in French language.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor