https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Landkarte

Zahl der Lose: 58

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti s Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.
12668.

1835 Helmeczy Mihály (szerk.): Társalkodó. Tudományos Művészeti 's Mesterségi Tekintetben. I-II. Pest, 1835, Helmeczy Mihály. Negyedik évfolyam,(nem teljes), az első rész 29-52. számok (1-28.,30. hiányzik), valamint a második rész 53-104 számok. Korabeli papírkötésben, a könyv végén betűrendes tárgymutatóval. A 1-28. ás 30. számok az első részből hiányoznak. Az első két lap gyűrött. A 154., és 158. oldalakon korabeli ceruzás aláhúzások. A borítója picit sérült, kopottas. Néhol a lapok foltosak.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1928 Német képes világatlasz mintatérképe: Északkelet Franciaország 1:1000000 hajtogatva / Das Bild der Erde. Probekarte aus Nordost-Frankreich. 46×58 vm
12669.

1928 Német képes világatlasz mintatérképe: Északkelet Franciaország 1:1000000 hajtogatva / Das Bild der Erde. Probekarte aus Nordost-Frankreich. 46×58 vm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1920 3 db európai közlekedési térkép / 3 traffic maps
12670.

cca 1920 3 db európai közlekedési térkép / 3 traffic maps

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
1
1850 Kelet-Európa nagyméretű térkép Oroszországgal és a Oszmán birodalommal. E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of Eastern Europe, Russia and the Ottoman Empire 70x110 cm
12671.

1850 Kelet-Európa nagyméretű térkép Oroszországgal és a Oszmán birodalommal. E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of Eastern Europe, Russia and the Ottoman Empire 70x110 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Andrees Allgemeiner Handatlas. Jubileumi kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1912, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, rossz, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, számos hiányzó oldallal, térképpel (3-4.,69-70.,73-74., 83-84., 97-98., 116-117., 125-126., 201-202.), sérült kötéssel, egy-két lap kijár.
12672.

Andrees Allgemeiner Handatlas. Jubileumi kiadás. Bielefeld & Leipzig, 1912, Velhagen & Klasig Verlag. 120 térképpel. Kiadói egészvászon-kötés, rossz, széteső állapotban, kopottas borítóval, hiányzó gerinccel, számos hiányzó oldallal, térképpel (3-4.,69-70.,73-74., 83-84., 97-98., 116-117., 125-126., 201-202.), sérült kötéssel, egy-két lap kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Zahl der Gebote:
0
1861 E. Andriveau-Goujon: A régi világ térképe. nagyméretű térkép, acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the World. 100x70 cm
12673.

1861 E. Andriveau-Goujon: A régi világ térképe. nagyméretű térkép, acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the World. 100x70 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
1861 E. Andriveau-Goujon: Franciaország nagyméretű térképe színezett acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Huge etched map of France. 200x140 cm
12674.

1861 E. Andriveau-Goujon: Franciaország nagyméretű térképe színezett acélmetszet / 1861 E. Andriveau-Goujon: Huge etched map of France. 200x140 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
1860 Franciaország vasúthálózata, nagyméretű térkép E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the railway system of France 70x110 cm
12675.

1860 Franciaország vasúthálózata, nagyméretű térkép E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet. / 1860 E. Andriveau-Goujon: Etched map of the railway system of France 70x110 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
1876 Franciaország nagyméretű térképe E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet 2 részben, (kisebb szakadásokkal) / 1876 E. Andriveau-Goujon: Etched map of France in 2 parts 120x140 cm
12676.

1876 Franciaország nagyméretű térképe E. Andriveau-Goujon. Acélmetszet 2 részben, (kisebb szakadásokkal) / 1876 E. Andriveau-Goujon: Etched map of France in 2 parts 120x140 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Zahl der Gebote:
0
1788 Andor DAnville: India és távol kelet rézmetszetű térképe / 1788 Map of India and the Far-East etched by J. Harrison 43x48 cm paszpartuban
12677.

1788 Andor D'Anville: India és távol kelet rézmetszetű térképe / 1788 Map of India and the Far-East etched by J. Harrison 43x48 cm paszpartuban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Während der Saalauktion, können Sie hier verfolgen, welche Artikel gerade versteigert werden, und hier auch die Möglichkeit haben, ein Angebot abzugeben.
Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse