Landkarte

Zahl der Lose: 58

1960 North Atlantic Ocean, hajózási térkép, lépték nélkül, vászonra ragasztva, 85×50 cm
12644.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Canton de Fribourg, 1:150000, Cartographia Winterthur S. A., 80×55 cm
12645.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1716 A Rajna felső vidékének térképe. Johann Baptist Homann: S.R.I. Circulus Rhenanus Inferior Sive Electorum Rheni : complectens tres Archiepiscopatus, Moguntium, Coloniensem et Trevirensem Palatinatum Rheni, Comit. Beilstein Newenaer, Inf. Isenburg, et Reiferscheit . Színezett rézmetszet. Foltos. / Map of the Upper Rhein land. Colored copper plate engraving With stain. 62x55 cm
12646.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
cca 1716 Magyarország, a Duna és a környező országok térképe. Johann Baptist Homann:  Homann, Joh. Bapt. (Hrsg.) :Fluviorum in Europa principis Danubii cum adiacentibus regnis nec non totius Graeciae et Archipelagi Novissima Tabula. Színezett rézmetszet. Foltos. Hiánnyal. Kartonon. / Map of the Danube River and the neighbouring countries and Greece . Colored copper plate engraving With stain and part missing, on cartboard. 62x55 cm
12647.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1716 Felső Németország térképe. Johann Baptist Homann: Tabula Generalis Totius Belgii qua Provinciae XVII. Infer. Germaniae comprehensae nune in varias Potentias tum liberas, utpote Prov. VII. Foederatas, tum reliquas Hispaniae et Galliae Coronis subjectas. Színezett rézmetszet. Restaurált. / Map of the Low Countries and Upper-Germany. Colored copper plate engraving Restored. 62x55 cm
12648.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
12649.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
1720 Az olasz államok térképe. Johann Baptist Homann: Italia in suos Status divisa ex dAnvilliano Rizzi Zannonioque prototypis desumta. Restaurált. Színezett rézmetszet / Map of the Italian States. Colored copper plate engraving with restoration. 61x55 cm
12650.

1720 Az olasz államok térképe. Johann Baptist Homann: Italia in suos Status divisa ex d'Anvilliano Rizzi Zannonioque prototypis desumta. Restaurált. Színezett rézmetszet / Map of the Italian States. Colored copper plate engraving with restoration. 61x55 cm

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1911 Magyar hajós társaságok hajózási útvonalai a Földközi tengeren Adria, Magyar-Keleti, Magyar-Horvát, Cunard. Kogutowitz 50x23 cm
12651.

Rufpreis:
4 000 HUF
cca 1860 Tolna vármegye térképe. Színezett rézmetszet. 44x59 cm
12652.

Rufpreis:
6 000 HUF
1943 Gödöllő és környékének térképe, kiadja a M. kir. honvéd térképészeti intézet, rajta ceruzás jelölésekkel, 63x46 cm
12653.

Rufpreis:
1 600 HUF
1943 Hatvan és környékének térképe, kiadja a M. kir. honvéd térképészeti intézet, rajta ceruzás jelölésekkel, 63x46 cm
12654.

Rufpreis:
1 600 HUF
1983 Magyarország autóatlasza. Bp., Kartographia. Kiadói papírkötés, kopottas borítóval, foltos lapokkal, ragasztott gerinccel.
12655.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: