Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 19

Amerikai Egyesült Államok 1974. Bar-micvó emlékérem, jelzett Ag emlékérem PLATA 1000 fémjellel (6,15g/0.999/27mm) T:2 patina United States of America 1974. Bar Mitzvah Ag commemorative medallion, with PLATA 1000 hallmark (6,15g/0.999/27mm) C:XF patina
31005.

Amerikai Egyesült Államok 1974. "Bar-micvó" emlékérem, jelzett Ag emlékérem "PLATA 1000" fémjellel (6,15g/0.999/27mm) T:2 patina United States of America 1974. "Bar Mitzvah" Ag commemorative medallion, with "PLATA 1000" hallmark (6,15g/0.999/27mm) C:XF patina

Rufpreis:
1 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Robert és John Kennedy ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:2(PP) USA ND Robert and John Kennedy silver-plated medallion (35mm) C:XF(PP)
31006.

Amerikai Egyesült Államok DN "Robert és John Kennedy" ezüstözött fém emlékérem (35mm) T:2(PP) USA ND "Robert and John Kennedy" silver-plated medallion (35mm) C:XF(PP)

Rufpreis:
1 600 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Washington D.C. Br emlékérem (29mm) T:2 USA ND Washington D.C. Br commemorative medallion (29mm) C:XF
31007.

Amerikai Egyesült Államok DN "Washington D.C." Br emlékérem (29mm) T:2 USA ND "Washington D.C." Br commemorative medallion (29mm) C:XF

Rufpreis:
800 HUF
Bulgária 1966. Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(PP) Bulgaria 1966. Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876 silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(PP)
31008.

Bulgária 1966. "Hriszto Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" ezüstözött fém emlékérem (59mm) T:2(PP) Bulgaria 1966. "Hristo Botev 1848-1876 / 1966 Radetzky - 1876" silver plated commemorative medal (59mm) C:XF(PP)

Rufpreis:
5 000 HUF
Csehszlovákia 1988. Nemzetközi Bélyegkiállítás / Prága 88 jelzett Ag emlékérem (38,90g/0.900/40mm) T:2 Czechoslovakia 1988. Svétova Vystava Postovnich Známek / Postovni Znamka a Filatelie - Svét Poznáni a Míru - Praga 88 hallmarked Ag commemorative medallion (38,90g/0.900/40mm) C:XF
31009.

Csehszlovákia 1988. "Nemzetközi Bélyegkiállítás / Prága '88" jelzett Ag emlékérem (38,90g/0.900/40mm) T:2 Czechoslovakia 1988. "Svétova Vystava Postovnich Známek / Postovni Znamka a Filatelie - Svét Poznáni a Míru - Praga '88" hallmarked Ag commemorative medallion (38,90g/0.900/40mm) C:XF

Rufpreis:
5 500 HUF
14,86
16,18
Franciaország 1900. Monnaie de Paris párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1- France 1900. Monnaie de Paris coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU
31010.

Franciaország 1900. "Monnaie de Paris" párizsi pénzverés jelzett Br emlékérme. Szign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) T:1,1- France 1900. "Monnaie de Paris" coinage of Paris, hallmarked Br commemorative medal. Sign.: Daniel Dupuis (1849-1899) (50mm) C:UNC,AU

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Franciaország 1975. Limoges városa / Nemzetközi Katonazene Fesztivál Limoges 1975. Szeptember kétoldalas Br plakett (72mm) T:2 France 1975. Ville de Limoges / Festival International de Musiques Militaires Limoges Septembre 1975 double sided plaque (72mm) C:XF
31011.

Franciaország 1975. "Limoges városa / Nemzetközi Katonazene Fesztivál Limoges 1975. Szeptember" kétoldalas Br plakett (72mm) T:2 France 1975. "Ville de Limoges / Festival International de Musiques Militaires Limoges Septembre 1975" double sided plaque (72mm) C:XF

Rufpreis:
1 600 HUF
Franciaország DN 3db-os Napóleon témájú emlékérem modern utánverete, közte Lützeni csata 1813, Emlékmű Szent Ilona-szigetén, Code Napoleon mindhárom emlékérem Br. Szign.: Denon D.T. - Jales FT. (41mm) T:1-,2 ph. France ND 3pcs of Napoleonic themed modern restrike commemorative medallions, including Battle of Lutzen, Memorial on Saint Helena, Code Napoleon all three medallions are bronze. Sign: Denon D.T. - Jales FT. (41mm) C:AU,XF edge error
31012.

Franciaország DN 3db-os Napóleon témájú emlékérem modern utánverete, közte "Lützeni csata 1813", "Emlékmű Szent Ilona-szigetén", "Code Napoleon" mindhárom emlékérem Br. Szign.: Denon D.T. - Jales FT. (41mm) T:1-,2 ph. France ND 3pcs of Napoleonic themed modern restrike commemorative medallions, including "Battle of Lutzen", "Memorial on Saint Helena", "Code Napoleon" all three medallions are bronze. Sign: Denon D.T. - Jales FT. (41mm) C:AU,XF edge error

Rufpreis:
5 000 HUF
31013.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
Izrael 1994. Jeruzsálem, Dávid király városa 3000 éves / A Hét Jeruzsálem Medál 7db-os Cu-Ni emlékérem szett karton díszcsomagolásban (30mm) T:P Israel 1994. Jerusalem - the City of King David Three Thousand Years / Seven Jerusalem Medals 7pcs of Cu-Ni commemorative medals in cardboard case (30mm) C:P
31014.

Izrael 1994. "Jeruzsálem, Dávid király városa 3000 éves / A Hét Jeruzsálem Medál" 7db-os Cu-Ni emlékérem szett karton díszcsomagolásban (30mm) T:P Israel 1994. "Jerusalem - the City of King David Three Thousand Years / Seven Jerusalem Medals" 7pcs of Cu-Ni commemorative medals in cardboard case (30mm) C:P

Rufpreis:
5 000 HUF
Lengyelország 1987. Bem József tábornok 1794-1850 Br emlékérem. Szign.:IS (70mm) T:1- Poland 1987. General Jozef Bem 1794-1850 Br commemmorative medallion. Sign.:IS (70mm) C:AU
31015.

Lengyelország 1987. "Bem József tábornok 1794-1850" Br emlékérem. Szign.:IS (70mm) T:1- Poland 1987. "General Jozef Bem 1794-1850" Br commemmorative medallion. Sign.:IS (70mm) C:AU

Rufpreis:
5 000 HUF
Mexikó Antropológiai Nemzeti Múzeum peremükön jelzett Ag emlékérmek, részben aranyozottak (4xklf) rajtuk néhány a kiállított tárgyak közül (~33g/0.925/45mm) T:PP,1,1- Mexico Museo Nacional de Antropologia hallmarked Ag commemorative medals, partially gilt (4xdiff) with exhibited items on them (~33g/0.925/45mm) C:PP,UNC,AU
31016.

Mexikó "Antropológiai Nemzeti Múzeum" peremükön jelzett Ag emlékérmek, részben aranyozottak (4xklf) rajtuk néhány a kiállított tárgyak közül (~33g/0.925/45mm) T:PP,1,1- Mexico "Museo Nacional de Antropologia" hallmarked Ag commemorative medals, partially gilt (4xdiff) with exhibited items on them (~33g/0.925/45mm) C:PP,UNC,AU

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF