15134.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
Grosics Gyula: Így láttam a kapuból. DEDIKÁLT! Bp., 1963, Sport. Kiadói egészvászon kötés, javított papír védőborítóval, számos képpel illusztrált, kissé kopottas állapotban.