15133.
296. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Dr. Földessy János: A magyar labdarúgás 60 éve. Bp., 1958, Sport Lap- és Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, ex librisszel, ajándékozó szöveggel, számos képpel, kissé kopottas állapotban.