Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Köny... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/296/kategorien~Erlesene-Lose-und-Sammlungen-der-Auktion/Bucher-Reise-und-Ortgeschichte~29/Ratz-Kalman-Afrika-ebred-A-vilagjaras-hosei-Bp-1936-Utazasi-Konyvek-Kiadohivatala-~II1580666
1580666
15022
296
Books: Travelling, Local History
Beschreibung: Rátz Kálmán: Afrika ébred. A világjárás hősei. Bp., 1936, Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
: tánczos_gábor