Ernst F. Löhndorff: Az óceán pokla. A világjárás hősei. Fordította: Z. Tábori Piroska. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., é.n., Utazási Könyvek Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.