Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 145

Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 17. köt.: Bukovina. Bp., 1899, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15000.

Rufpreis:
8 000 HUF
Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 6/2. köt.: Felső-Magyarország. Bp., 1900, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
15001.

Rufpreis:
8 000 HUF
Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 7. köt.: Délkeleti Magyarország. Erdély és a szomszédos vidékek. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15002.

Rufpreis:
6 000 HUF
19
Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 8. köt.: Horvát-szlavónország. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített, kicsit laza vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.
15003.

Rufpreis:
6 000 HUF
Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 19. köt.: Bosznia és Hercegovina. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített vászonkötésben, a kötés részben elválik, egyébként jó állapotban.
15004.

Rufpreis:
4 000 HUF
Erdélyi városképek - Kolozsvár, Enyed, Nagyvárad, Marosvásárhely, Brassó. Bp., 1936, Révai. Festett halinakötésben, néhol molyrágta, egyébként jó állapotban.
15005.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
15006.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15007.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Wick Béla: Kassa története és műemlékei. Kassa, 1941, Wiko, 446 p. Fekete-fehér egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító megviselt állapotban, de belül jó állapotban, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével.
15008.

Rufpreis:
4 000 HUF
Zathureczky Gyula: Erdély, amióta másképp hívják. Bp., 1939, Magyar Élet. Kiadói egészvászon-kötés.
15009.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Budapest Székesfőváros Statisztikai Évkönyve XX. évfolyam. Szerk.: Dr. Illyésfalvi I. Lajos. Bp., 1932, Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopottas borítóval, magyar és német nyelven./ Statistisches Jahrbuch der Haupt- und Reisdenzstadt Budapest. XX. Jahrgang 1932. Half-linen-binding, with spotty and worn cover, in Hungarian and German languages.
15010.

Rufpreis:
4 000 HUF
15011.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF