Az Osztrák Magyar Monarchia írásban és képben. 8. köt.: Horvát-szlavónország. Bp., 1901, Magyar Királyi Államnyomda. Gazdagon díszített, kicsit laza vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban.