Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 65

15512.

Rufpreis:
8 000 HUF
15513.

Rufpreis:
6 000 HUF
Dr. Böckh Hugó: Geológia tankönyv főiskolai halglatók számára I.-II. kötet. Selmecbánya, 1909, Joerges Ágost és Fia Kiadása. Átkötött félvászon kötésben, festett lapélekkel. Jó állapotban.
15514.

Rufpreis:
2 400 HUF
20
15515.

Rufpreis:
3 000 HUF
15516.

Rufpreis:
1 200 HUF
15517.

Rufpreis:
2 000 HUF
15518.

Rufpreis:
1 600 HUF
15519.

Rufpreis:
1 000 HUF
A természet világa. IX. kötet. Az állat és élet I-II. kötet. Szerk.: Dr. Soós Lajos, Dr. Dudich Endre. Bp.,1942., Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói aranyozott gerincű félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
15520.

Rufpreis:
1 400 HUF
15521.

Rufpreis:
1 400 HUF
15522.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dr. Nónay Tibor: Szemészeti műtéttan orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., é.n. Studium. Kiadói papírkötésben, felvágatlan lapokkal.
15523.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF