Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 97

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. Buda-Pest / Isten hozott Br plakett (68x64mm) T:2 kis patina, durva ph.
30469.

Beck Ötvös Fülöp (1873-1945) 1930. "Buda-Pest / Isten hozott" Br plakett (68x64mm) T:2 kis patina, durva ph.

Rufpreis:
8 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Budapesti emlék Br emlékérem (40,5mm) + DN Női portrét és galambot ábrázoló fém jelvény (29x34mm) T:1-,2
30470.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti emlék" Br emlékérem (40,5mm) + DN Női portrét és galambot ábrázoló fém jelvény (29x34mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 200 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/16mm) T:2
30471.

Bogár Lívia (1957-) 1984. "MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely" jelzett Ag emlékérem (3,59g/0.800/16mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
10
Bognár György (1944-) 1985. A Magyar Műszaki Felsőoktatás 250 éves - Mikoviny Sámuel fém emlékérem (42,5mm) T:2
30472.

Bognár György (1944-) 1985. "A Magyar Műszaki Felsőoktatás 250 éves - Mikoviny Sámuel" fém emlékérem (42,5mm) T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:1-(PP) ujjlenyomat
30473.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:1-(PP) ujjlenyomat

Rufpreis:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:2 (PP)
30474.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott emlékérem tokban (42,5mm) T:2 (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1991. II, János Pál pápa látogatása - Debrecen aranyozott Br emlékérem tokban (65mm) T:2(PP) karc
30475.

Bognár György (1944-) 1991. "II, János Pál pápa látogatása - Debrecen" aranyozott Br emlékérem tokban (65mm) T:2(PP) karc

Rufpreis:
1 800 HUF
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 (PP)
30476.

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1 (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1992. Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor Br emlékérem (42,5mm) T:2
30477.

Bognár György (1944-) 1992. "Magyarok III. Világkongresszusa / Kőrösi Csoma Sándor" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Rufpreis:
800 HUF
Bognár György (1944-) DN Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975 aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:2(PP)
30478.

Bognár György (1944-) DN "Mindszenty József bíboros-hercegprímás 1892-1975" aranyozott fém emlékérem tokban (65mm) T:2(PP)

Rufpreis:
1 600 HUF
Borsos Miklós (1906-1990) 1978. Zsámboky János / Magyar Orvostörténelmi Társaság kétoldalas Br érem IOANNES SAMBVCVS 1531-1584 / SOCIETAS HVNGARICA HISTORIAE ARTIS MEDICINAE (73mm) T:1-
30479.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
47,06
Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István Br emlékérem (70 mm) T:2 kis ph.
30480.

Csíkszentmihályi Róbert (1940-) 1975. "A Magyar Tudományos Akadémia 150. évfordulója / Széchenyi István" Br emlékérem (70 mm) T:2 kis ph.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF