Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 97

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza Br emlékérem (42,5mm) T:1-
30493.

Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) T:1-

Rufpreis:
500 HUF
1,35
1,47
Kiss Sándor (1925-1999) 1988. MÉE Caesar Claudius Br emlékérem (29mm) T:1-
30494.

Kiss Sándor (1925-1999) 1988. "MÉE Caesar Claudius" Br emlékérem (29mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
Kiss Sándor (1925-1999) 1991. II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19. aranyozott Br emlékérem nem hozzáillő tokban (65mm) T:2(PP) karc, ujjlenyomat
30495.

Kiss Sándor (1925-1999) 1991. "II. János Pál pápa / A Szentatya Szombathelyen 1991. aug. 19." aranyozott Br emlékérem nem hozzáillő tokban (65mm) T:2(PP) karc, ujjlenyomat

Rufpreis:
3 000 HUF
Konrad Lange 1846. József főherceg nádorságának 50. évfordulója, Br emlékérem a főherceg és V. Ferdinánd mellképével, IOSEPHO PATRVO A A HVNG PALATINO IVBIL CELEB MDCCCXLVI / FERDINANDVS AVSTRIAE IMPERATOR HVNGARIAE REX (54mm) T:2 Hungary 1846. 50th anniversary of Archduke Joseph, Palatine of Hungary Br commemorative medallion. Sign: Konrad Lange (54mm) C:XF
30496.

Konrad Lange 1846. "József főherceg nádorságának 50. évfordulója", Br emlékérem a főherceg és V. Ferdinánd mellképével, "IOSEPHO PATRVO A A HVNG PALATINO IVBIL CELEB MDCCCXLVI / FERDINANDVS AVSTRIAE IMPERATOR HVNGARIAE REX" (54mm) T:2 Hungary 1846. "50th anniversary of Archduke Joseph, Palatine of Hungary" Br commemorative medallion. Sign: Konrad Lange (54mm) C:XF

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Lantos Györgyi (1953-) 1990. MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933- ) 1985. László Király / Szabolcsi Földvár Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-,2 kis ph., kis patina Adamo PP3, NH2
30497.

Lantos Györgyi (1953-) 1990. "MÉE Pápa / Éremgyűjtők 20. Vándorgyűlése" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933- ) 1985. " László Király / Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1-,2 kis ph., kis patina Adamo PP3, NH2

Rufpreis:
800 HUF
Lapis András (1942-) 1981. 10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza jelzett Ag emlékérem (34,75g/0.640/43mm) T:1-,2
30498.

Lapis András (1942-) 1981. "10 éves a Kiskőrösi Csoport / Petőfi szülőháza" jelzett Ag emlékérem (34,75g/0.640/43mm) T:1-,2

Rufpreis:
3 000 HUF
Lapis András (1942-) 1983. MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2
30499.

Lapis András (1942-) 1983. "MÉE Szeged - Komócsin Zoltán születésének 60. évfordulójára / Hűség a néphez, hűség a párthoz" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2

Rufpreis:
1 000 HUF
Lapis András (1942-) 1988. Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja Br emlékérem (42,5mm) T:2
30500.

Lapis András (1942-) 1988. "Telcs Ede / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Bajai Csoportja" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1992. László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója aranyozott emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1- (PP)
30501.

Lebó Ferenc (1960-) 1992. "László király szentté avatásának 800. évfordulója / Nagyvárad alapításának 900. évfordulója" aranyozott emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1- (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Lebó Ferenc (1960-) 1997. Géza fejedelem halálának 1000. évfordulójára Br emlékérem (42,5mm) T:2
30502.

Lebó Ferenc (1960-) 1997. "Géza fejedelem halálának 1000. évfordulójára" Br emlékérem (42,5mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
Léderer Tamás (1938- ) 1988. 200 éve született Kisfaludy Károly Br érem (43mm) + 1982. Harminc éves a hűtőgépgyár Br emlékérem (49mm) + DN Liszt Br emlékplakett (64x66mm) T:2
30503.

Léderer Tamás (1938- ) 1988. "200 éve született Kisfaludy Károly" Br érem (43mm) + 1982. "Harminc éves a hűtőgépgyár" Br emlékérem (49mm) + DN "Liszt" Br emlékplakett (64x66mm) T:2

Rufpreis:
1 600 HUF
Léderer Tamás (1938- ) 1988. 200 éve született Kisfaludy Károly Br érem (43mm) + DN Eger ezüstözött fém érem plombált plasztiktokban (32mm) T:2
30504.

Léderer Tamás (1938- ) 1988. "200 éve született Kisfaludy Károly" Br érem (43mm) + DN "Eger" ezüstözött fém érem plombált plasztiktokban (32mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF