https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 29

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
1792. Ferenc Ezüst Vitézségi Érem Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign. I. N. Wirt F. T:3 ü., hajlott, 19. századi cserélt füllel Hungary 1792. Franz Silver Coin of Merit for Gallantry Ag decoration without ribbon. Sign.: I. N. Wirt F. C:F ding, curved, replaced with 19th century ear NMK 41.
30921.

1792. "Ferenc Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés mellszalag nélkül. Szign. I. N. Wirt F. T:3 ü., hajlott, 19. századi cserélt füllel Hungary 1792. "Franz Silver Coin of Merit for Gallantry" Ag decoration without ribbon. Sign.: I. N. Wirt F. C:F ding, curved, replaced with 19th century ear NMK 41.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
EUR
,
235,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1893. 1849/49-iki HONVÉD / BUDAVÁR BEVÉTELE 1849. május 21. - Ennek emlékéül emelt szobor leleplezése 1893. május 21. Br kitüntetés T:2-,3 ü., ph.
30922.

1893. "1849/49-iki HONVÉD / BUDAVÁR BEVÉTELE 1849. május 21. - Ennek emlékéül emelt szobor leleplezése 1893. május 21." Br kitüntetés T:2-,3 ü., ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
19
~1914-1918. Világháború Emlék 1914 fém jelvény füllel. Szign.: KS (25mm) T:2
30923.

~1914-1918. "Világháború Emlék 1914" fém jelvény füllel. Szign.: KS (25mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
0
1914-1918. Arany Érdemkereszt vörös szalagon aranyozott Br kitüntetés, eredeti ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII gyártói jelzésű tokban, a függesztőkarikán csillag jelzéssel és elcsúszott MAYERS SÖHNE IN WIEN gyártói beütéssel T:2 több zománchiba / Hungary 1914-1918. Gold Cross of Merit with Crown, on red ribbon gilt Br decoration in original ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII case, with star mark and shifted MAYERS SÖHNE IN WIEN on the hanging ring C:XF multiple enamel error NMK. 217.
30924.

1914-1918. "Arany Érdemkereszt vörös szalagon" aranyozott Br kitüntetés, eredeti "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII" gyártói jelzésű tokban, a függesztőkarikán csillag jelzéssel és elcsúszott "MAYERS SÖHNE IN WIEN" gyártói beütéssel T:2 több zománchiba / Hungary 1914-1918. "Gold Cross of Merit with Crown, on red ribbon" gilt Br decoration in original "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK - IG. BERGMANN - WIEN VII" case, with star mark and shifted "MAYERS SÖHNE IN WIEN" on the hanging ring C:XF multiple enamel error NMK. 217.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
34 000 HUF
91,89
EUR
,
100,00
USD
Zahl der Gebote:
0
~1915. A Nemzeti Áldozatkészség Szobra zománcozott Br jelvény, hátlapon HIVATALOS KIADVÁNY felirattal (47x24mm) T:2  Hungary ~1915. Statue of the National Generosity enamelled Br badge, on the back HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue) (47x24mm) C:XF
30925.

~1915. "A Nemzeti Áldozatkészség Szobra" zománcozott Br jelvény, hátlapon "HIVATALOS KIADVÁNY" felirattal (47x24mm) T:2 Hungary ~1915. "Statue of the National Generosity" enamelled Br badge, on the back "HIVATALOS KIADVÁNY (Official issue)" (47x24mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (50mm) C:XF small patina
30926.

Osztrák-Magyar Monarchia / Neuberger Rudolf (1861-1916) 1915. "II. Vilmos - Ferencz József / Limanowai csata" Br emlékérem (50mm) T:2 kis patina Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Wilhelm II - Franz Joseph / Battle of Limanowa" commemorative Br medallion. Sign: Rudolf Neuberger (50mm) C:XF small patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Zahl der Gebote:
0
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Ferenc József Br sapkajelvény R. MARSCHALL 1915 gyártói jelzéssel (33x40mm) T:2 cserélt tű Austro-Hungarian Monarchy 1915. Franz Joseph I Br badge with makers mark R. MARSCHALL 1915 (33x40mm) C:VF replaced needle
30927.

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Ferenc József" Br sapkajelvény "R. MARSCHALL 1915" gyártói jelzéssel (33x40mm) T:2 cserélt tű Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Franz Joseph I" Br badge with makers mark "R. MARSCHALL 1915" (33x40mm) C:VF replaced needle

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
1
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés modern mellszalaggal T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with modern ribbon C:XF  NMK 295.
30928.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés modern mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with modern ribbon C:XF NMK 295.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
2
1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- oxidáció Hungary 1918. Wound Medal zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328
30929.

1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés, modern - ötödik sebesülés után járó - mellszalaggal. Szign.: R. Placht T:2,2- oxidáció Hungary 1918. "Wound Medal" zinc decoration with modern ribbon - for the fifth time wound. Sign.: R. Placht C:XF,VF corrosion NMK 328

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
9
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, BRONZ fémjel peremen T:2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418
30930.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül, "BRONZ" fémjel peremen T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration without ribbon, hallmark on edge C:XF NMK 418

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
2
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal, BRONZ fémjel peremen T:1-,2 Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with modern ribbon, hallmark on edge C:AU,XF  NMK 418
30931.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés modern mellszalaggal, "BRONZ" fémjel peremen T:1-,2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with modern ribbon, hallmark on edge C:AU,XF NMK 418

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
3
1939. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, szagittális füllel, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. Magyar Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2-3 Hungary 1939. Large Hungarian Silver Gallatry Medal silver plated decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. Small Hungarian Silver Gallantry Medal silver plated Br decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. Hungariana Bronze Gallantry Medal Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF-F NMK. 433., 436., 439.
30932.

1939. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött fém kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, szagittális füllel, mellszalaggal. Szign.: Berán + 1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Berán T:2-3 Hungary 1939. "Large Hungarian Silver Gallatry Medal" silver plated decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. "Small Hungarian Silver Gallantry Medal" silver plated Br decoration on ribbon. Sign.: Berán + 1939. "Hungariana Bronze Gallantry Medal" Br decoration on ribbon. Sign.: Berán C:XF-F NMK. 433., 436., 439.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
42 000 HUF
113,51
EUR
,
123,53
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse