Bücher: Technik

Zahl der Lose: 41

Szerkesztési atlasz. Szerk.: Herczeg István. Bp., 1976, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, az elülső előzéklap szakadt.
15669.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15670.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Veres Réka, Szerényi István, Bársony István, Gazsó Anikó: Faszerkezetek építése I-II. Pécs, 2009, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15671.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szerényi István, Szerényi Attila: Építőipari anyag és gyártásismeret I-II. Pécs, 2007-2008, Szega Books Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15672.

Rufpreis:
3 000 HUF
Széchenyi István: A magyar közlekedési ügyről. Reprint. Sorszámozott Egész műbőr kötésben.
15673.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bútorasztalos. Szerk.: Pál Armand. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1962, Műszaki Könyvkiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, ábrákkal és képekkel illusztrált, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
15674.

Rufpreis:
2 000 HUF
Koczogh Ákos: Finta László: Bp., 1978. Corvina Műterem. Könyv az Ikarus buszról. Sok képpel
15675.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Széchy Károly: Alapozás I-II. I. kötet: Az altalaj, min építőanyag. II. kötet: Alapozások tervezése és építése. Bp., 1952, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15676.

Rufpreis:
2 000 HUF
Dr. Palotás László: Mérnöki kézikönyv I-IV. Bp., 1955-1961, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval.
15677.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
W. H. Uhland (1840-1907): Die motoren. Unter mitwirkung erfahrener ingenieure und fabrikdirectoren. Handbuch für den Practischen Maschinen-Constructeur I./2. Leipzig, 1883, Baumgärtners Buchhandlung. Kiadói kopottas félvászon-kötés, számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva, német nyelven. Berthold Orowan (1863-1933) gépészmérnök névbélyegzőjével./ Half-linen-binding, with worn cover, with German language.
15678.

W. H. Uhland (1840-1907): Die motoren. Unter mitwirkung erfahrener ingenieure und fabrikdirectoren. Handbuch für den Practischen Maschinen-Constructeur I./2. Leipzig, 1883, Baumgärtner's Buchhandlung. Kiadói kopottas félvászon-kötés, számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva, német nyelven. Berthold Orowan (1863-1933) gépészmérnök névbélyegzőjével./ Half-linen-binding, with worn cover, with German language.

Rufpreis:
1 200 HUF
15679.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
15680.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF