Bücher: Technik

Zahl der Lose: 41

Andai Pál: A mérnöki alkotás története. A mélyépítés 5000 éve. Bp., 1959, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott, hiányos papír védőborítóban.
15681.

Rufpreis:
1 600 HUF
Csíkvári Jákó: A közlekedési eszközök története I.- II. kötetek. Reprint kiadás. Bp., 1986, ÁKV. Kiadói, egészvászon-kötésben. Hátuilján karc nyomokkal
15682.

Rufpreis:
4 000 HUF
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvek és nyomtatványok, 12 db: Gink Károly, Devecseri Gábor: Ithaka! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, 1991-2002 Soós András árverési katalógusok 19.,29.,37,41., 1984 Ofotért árverési katalógus 7., Hevesy Iván: Fényképezés Box-géppel. Bp., é.n., Hatschek és Farkas. KIadói tűzött papírkötés., 1944-1970 Fotóművészet 5 száma (1944., VII. évf. 9 sz., 1970. XIII. évf. 1-4 szám.)
15683.

Rufpreis:
1 600 HUF
Sevcsik Jenő: Fényképezés (gép, anyag, felvétel). Ipari szakkönyvtár. Bp., 1965, Műszaki Könyvkiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopottas gerinc sarkokkal. Jó állapotban.
15684.

Rufpreis:
1 000 HUF
15685.

Rufpreis:
1 000 HUF
Szász Tibor: Famunkák szakszerűen. Bp., 1986, Műszaki. Szabadidő-hasznosan. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
15686.

Rufpreis:
800 HUF
15687.

Rufpreis:
1 800 HUF
15688.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15689.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15690.

Rufpreis:
800 HUF
15691.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15692.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF