1 600 HUF
Vegyes fotózással kapcsolatos könyvek és nyomtatványok, 12 db: Gink Károly, Devecseri Gábor: Ithaka! Bp., 1969, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, 1991-2002 Soós András árverési katalógusok 19.,29.,37,41., 1984 Ofotért árverési katalógus 7., Hevesy Iván: Fényképezés Box-géppel. Bp., é.n., Hatschek és Farkas. KIadói tűzött papírkötés., 1944-1970 Fotóművészet 5 száma (1944., VII. évf. 9 sz., 1970. XIII. évf. 1-4 szám.)