Bücher: Religion

Zahl der Lose: 42

Paul Joseph Riegger (1705-1775): Institutionum Iurisprudentiae Ecclesiasticae Pars II. Lib. I-II. Bécs, 1774, Trattner. Korabeli egészbőr-kötés, kissé viseltes állapotban, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, latin nyelven. / Contemporary leather-binding, with a little worn cover, and with little damaged spine, in Latin language.
15555.

Rufpreis:
5 000 HUF
Johannes Chrysostomos (Aranyszájú Szent János): Predigten und kleine Schriften I. kötet. Aus dem Griechischen übersetzt. Hrsg. M. Johann Andreas Cramer. Augsburg-Innsbruck, 1772, Jospeh Wolff, 1 t.+ 648 p. Korabeli kopottas egészbőr-kötés, rézmetszetű címlapképpel, német nyelven. Csak I. kötet. / Contamporary leather paperbinding, with a worn cover, in German language.
15556.

Rufpreis:
6 000 HUF
Theis, Martin Ludwig: Andachtsbuch für die evangelische Jugend. Kassa, [1827], Carl Werfer. Lenhardt Sámuel (1790-1840) acélmetszetével. Sérült papírkötésben, egyébként jó állapotban. /  Theis, Martin Ludwig: Andachtsbuch für die evangelische Jugend. Kaschau [Košice], [1827], Carl Werfer. With a steel engraving made by Samuel Lenhardt (1790-1840). Worn out paperback, otherwise in good condition.
15557.

Rufpreis:
4 000 HUF
Várnai Péter: Meglátogatta népét az Úr. Elmélkedések advent minden napjára. Bp., é. n., Szent Gellért Kiadó. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15558.

Rufpreis:
3 000 HUF
15559.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Dr. Josias Friedrich Christian Löffler (1752-1816): Predigten. I. kötet. Züllichau-Frenstadt, 1794, Frommannischen Buchhandlung, LX+380 p. A borítója hiányzik, de a könyvtest egyben van, egyébként jó állapotban, intézményi bélyegzővel, német nyelven./ Without cover, but the other things are okay, in German language.
15560.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
P. Burka Kelemen Dr. O.F.M.: Buttkay P. Antal O.F.M. Pápa. 1941, Szent Antal Hitbuzgalmi Folyóirat. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót az újrakötésnél felhasználták, foltos, kopottas borítóval, foltos szennylapokkal, 38-39 oldal közé kötve egy gépelt, pótolt oldallal (41-42 p.), rossz helyre kötve. A szerző által dedikált.
15561.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
A protestántizmus Magyarországon I. rész. S. Szabó József: Történeti és helyzetrajz. II. rész. A protestáns szellem hivatása a Magyar Nemzet életében. Szerk.: Dr. Vida Gyula. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.
15562.

Rufpreis:
3 000 HUF
Világvallások. Akadémiai lexikon A-Zs. Fordította Görföl Tibor. Bp., 2009, Akadémiai Kiadói. Kiadói kartonált papírkötés. Űjszerű állapotban.
15563.

Rufpreis:
3 000 HUF
Fraknói Vilmos: Egyháznagyok a magyar középkorból. Bp., 1915, Élet Irodalmi és Nyomda Rt (Bibliotheca vitae). Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, szakadozott borítóval, a borító részben elvált a gerincétől, tulajdonosi névbejegyzéssel.
15564.

Rufpreis:
1 200 HUF
Fehérváry Margit: Isten békéje. Bp., 1940, Korda Rt. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15565.

Rufpreis:
800 HUF
Blaskó Mária: Giling-galang. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1944, Szent István-Társulat. Kiadói illusztrált félvászon kötés, egészoldalas illusztrációkkal. Jó állapotban.
15566.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF