A protestántizmus Magyarországon I. rész. S. Szabó József: Történeti és helyzetrajz. II. rész. A protestáns szellem hivatása a Magyar Nemzet életében. Szerk.: Dr. Vida Gyula. Bp., 1928, Bethlen Gábor Szövetség. Számos fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói aranyozott bordázott gerincű egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.