Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 91

3 db könyv-Kopjafák és vallomások, levelek 1956-ról. Szeged, Csapó és Társai Informatikai Kft. Kiadói papírkötés, kissé kopott; Hegedűs B. András: Azon a kedden. Dedikált! Bp., 2000, Beszélő. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Az igazság a Nagy Imre ügyben. Bp., 1989, Századvég Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott.
15148.

Rufpreis:
1 200 HUF
Dercsényi Dezső: Nagy Lajos kora. Bp., (1941), Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papírborítón kis szakadással.
15149.

Rufpreis:
3 000 HUF
Szabó Gyula: Jakab Antal küzdelme a megmaradásért (ki lesz az utód?). Bp., 2013, Püski. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15150.

Rufpreis:
2 400 HUF
15151.

Rufpreis:
3 000 HUF
15152.

Rufpreis:
800 HUF
Bencsik Gábor: Horthy Miklós. A kormányzó és kora. Bp., 2001, Magyar Mercurius. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15153.

Rufpreis:
800 HUF
Hahner Péter: 100 történelmi tévhit. Bp., 2010, Animus. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15154.

Rufpreis:
800 HUF
Györffy György: Az Árpád-kori Magyarország történeti földrajza I-III. Bp., 1987, Akadémiai Kiadói. A vármegyéket ábrázoló kiemelhető mellékletekkel. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Jó állapotban.
15155.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
De la Garde, Auguste: Gemälde des Wiener Kongresses 1814-1815. 2. köt. München, 1912, Georg Müller. Keglevich Béláné Batthyány Ilona (1842-1929) grófnő tulajdonosi bejegyzésével. Kicsit kopott, díszes gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15156.

Rufpreis:
2 000 HUF
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel. A borítók és a gerincek kopottak, foltosak, az I. kötet gerince kissé sérült.
15157.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Hóman Bálint, Szekfű Gyula: Magyar történet. I-V. köt. Bp., 1935, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Harmadik kiadás. Kiadói félbőrkötésben, az egyes kötetek gerince és borítója kissé kopott, de egyébként jó állapotban.
15158.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15159.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF