Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 91

15136.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
15137.

Rufpreis:
4 000 HUF
15138.

Rufpreis:
1 000 HUF
15139.

Rufpreis:
2 000 HUF
Valentin Kuzsinszky: Aquincum. Ausgraben und Funde. Bp., 1934, Franklin. Kiadói papírkötésben.
15140.

Rufpreis:
1 000 HUF
Frédéric Masson: Napóleon és a nők. Bp., é.n., A Társaság. Korabeli félvászonkötésben.
15141.

Rufpreis:
800 HUF
Walther Pahl: Das politische Antlitz der Erde. Leipzig, 1939, Wilhelm Goldmann Verlag. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
15142.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
H.G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Az élet és az emberiség történetének tüköre. Budapest, 1930, Genius Könyvkiadó Rt. Harmadik, a művészetek fejlődésével bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, némileg meglazult kötéssel.
15143.

Rufpreis:
800 HUF
15144.

Rufpreis:
1 600 HUF
15145.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Franz Kugler: Geschichte Friedrichs des Großen. Adolf Menzel illusztrációival. Leipzig, é.n. (1936), E. A. Seemann, 533 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, német nyelven. A címlapon két Nagy Frigyes emlékbélyeggel (1986). / Linen-binding, in german language, on the front page with two stamps, the cover is spotty.
15146.

Rufpreis:
1 000 HUF
A magyar történelem nagy alakjai 1. rész. Írta és összeállította: Dr. Dörnyei László, Dr. Kővágó Sarolta. Budapest, 1987, Reflektor Kiadó. Kiadói papírkötésben.
15147.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF