John Edward Courtenay Bodley: Francziaország. Új átnézett kiad. Ford. Darvai Móricz. Átnézte Angyal Dávid. I köt. Bp. 1899. MTA. XXXI. 360 p. Kiadói, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben. Tulajdonosi pecséttel, az előzéklapon kis hiány.