1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
3 db könyv-Kopjafák és vallomások, levelek 1956-ról. Szeged, Csapó és Társai Informatikai Kft. Kiadói papírkötés, kissé kopott; Hegedűs B. András: Azon a kedden. Dedikált! Bp., 2000, Beszélő. Kiadói papírkötés, jó állapotban; Az igazság a Nagy Imre ügyben. Bp., 1989, Századvég Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott.