Bücher: Technik

Zahl der Lose: 48

15664.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
Hochrain, Helmut: A pipások zsebkönyve. Bp., 1985, Papíripari Vállalat Házi Nyomdája. Papírkötésben, jó állapotban.
15665.

Rufpreis:
1 800 HUF
Buzás Gizella - B. Kiss Andrásné - Sahin-Tóth Gyula: Italismeret. A vendéglátó szakképzés számára. Papírkötésben, jó állapotban.
15666.

Rufpreis:
1 800 HUF
15667.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
12,35
Két vasútmodellezéssel kapcsolatos könyv: Szádeczky-Kardoss György: Terepasztalok építése. Vasútmodellezés 7. Bp., 1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban. Petrik Ottó: Modellvasút ABC a képernyőn. Vasútmodellezés 8. Bp., 1972, Magyar Vasútmodellezők és Vasútbarátok Országos Egyesülete. Kiadói tűzött papírkötés, a borítója hiányzik, az utolsó lap szakadt.
15668.

Rufpreis:
2 400 HUF
Georgius Agricola: De re metallica Libri XII. A bányászatról és a kohászatról. Fordította Becht Rezső. Szerkesztette, a bevezetőt, a tanulmányt, a lábjegyzeteket, és a személyjegyzéket írta Molnár László. A tanulmányt és a jegyzeteket lektorálta Gazda István. Bp., 1985, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület-Műszaki Könyvkiadó. Kiadói karontált papírkötés, kiadói kartontokban. Hasonmás kiadás. Jó állapotban.
15669.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47
Ternai Zoltán: A gépkocsi. Bp., 1960, Műszaki Könyvkiadó. Nyolcadik, javított kiadás. Kiadói félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, melléklettel. Szép állapotban.
15670.

Rufpreis:
1 000 HUF
Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. II. Stuttgart, 1922, Franckhsche Verlagshandlung, 4+208 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.
15671.

Fritz Seitz: Das Bastelbuch. Ein Wegweiser für jung, und alt in Handfertigkeit, Spiel und Arbeit. II. Stuttgart, 1922, Franckh'sche Verlagshandlung, 4+208 p. Kiadói félvászon kötés, német nyelven. Számos szövegközti képpel és ábrával illusztrálva. A borítója maszatos, kopott. / Half-cloth binding, in german language. The cover is little bit spotty and worn.

Rufpreis:
800 HUF
15672.

Rufpreis:
800 HUF
15673.

Rufpreis:
800 HUF
Primenko: Lökhajtásos motorok. Bp., 1951, Népszava. 222 p. Kiadói papírkötésben.
15674.

Rufpreis:
800 HUF
15675.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF