Asbóth Oszkár: Géprepülés. Budapest, 1957, Zrinyi Kiadó.
Kiadói félvászon kötésben, 278 oldal. A védőborítója hiányzik. Közepes állapotú: A borítója kopottas. Az elülső szennylapon ajándékozási sorok és pecsét. Pár lap szakadozott. A kötése néhol meglazult.