Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 83

15550.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Gos. de Voogt: Onze Huisdieren. Amsterdam, 1905. Uitgevers-Maatschappy Elsevier. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, egy lap kijár, számos illusztrációval, holland nyelven. Biai Föglein István grafikus tulajdonosi névebírásával. / Linenbinding, with worn cover, and little bit damaged binding, in Dutch language.
15551.

Gos. de Voogt: Onze Huisdieren. Amsterdam, 1905. Uitgevers-Maatschappy "Elsevier". Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült kötéssel, egy lap kijár, számos illusztrációval, holland nyelven. Biai Föglein István grafikus tulajdonosi névebírásával. / Linenbinding, with worn cover, and little bit damaged binding, in Dutch language.

Rufpreis:
5 000 HUF
Öveges József: Elektromosságtan és az élet. Az élő fizika II. kötet. Bp., 1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
15552.

Rufpreis:
2 000 HUF
J. Horváth László, Kattinger Gusztáv: Vidám rajzos baromfitényésztés. Bp., 1964, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
15553.

Rufpreis:
2 000 HUF
Stegna Lajos: Térképtörténet. Bp., 1980, Tankönyvkiadó. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15554.

Rufpreis:
3 000 HUF
15555.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dr. E. Kromayer, Dr. Scholtz Gusztáv: Bőr- és nemibetegségek. Bp., é.n., Novák Rudolf és Társa. Átkötött egészvászon-kötés, pár lap meglazult és kijár.
15556.

Rufpreis:
2 000 HUF
dr. Laufenauer Károly: Előadások az idegélet világából. Bp., 1899, Magyar Királyi Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötés. Jó állapotban.
15557.

Rufpreis:
2 000 HUF
15558.

Rufpreis:
2 000 HUF
15559.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
15560.

Rufpreis:
8 000 HUF
15561.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: