15555.
291. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
A Pesti Hírlap Könyvtára: A föld és lakói. 1200 oldalon, 1350 mélynyomású fényképpel, 8 színes térképmelléklettel, 75 szövegközti térképpel. Bp., 1938, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas borítóval, kopottas, javított gerinccel.