Herczeg Ferenc Válogatott Munkáinak Emlékkiadása 1-40. kötet. Bp., 1934 - 1936, Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, a kötetek elülső borítóján az íróaranyozott dombornyomásos portréprofiljával, kis kopásokkal. Jó állapotban.