6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Berzeviczy Albert: Régi emlékek 1853-1870. Bp., 1907, Révai. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, némileg sérült gerinccel, kopottas borítóval, ex libris-szel, beragasztott megemlékezési nyomtatvánnyal. A szerző dedikációjával Hegedűs Rózsának. Hegedüs Sándor politikus és Jókay Jolán lányának, ifj. Hegedüs Sándor író és Hegedüs Loránt politikus hugának.