3 800 HUF
10,27 EUR, 11,18 USD
Salamon Ferenc: Magyarország a török hódÃtás korában. Bp., 1886, Franklin-társulat. Második, javÃtott kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel. Jó állapotban.