Mit élt át a Felvidék? Szerk.: Hangel László. Felvidéki volt Politikai Foglyok Országos Érdekvédelmi Szövetsége. Bp., 1939, Fővárosi-ny. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés, újrakötve, átlátszó nylon védőborítóban.