3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Móricz Zsigmond: Magyarok. Elbeszélések. Bp., 1912, Nyugat Irodalmi és Nyomdai Rt.,166+2 p. Második kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.