Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., 1905, Singer és Wolfner, 148 p. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval.